KONST / Litografier / Färglitografi 14488030
nr 1448 8030
André Lanskoy
(1902-1976)
André Lanskoy (1902-1976), komposition. Signerad, numrerad 15/100. Färglitografi, bildmått: 66x50, yttermått inklusive ram: 84x67 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:26:35
14/2 15:32:34